Sklep

Elementarz dla dzieci polonijnych
$ 0.00
Symbol:
Dostępność: 1000

Elementarz
Nowy Elementarz dla dzieci polonijnych to piękny podręcznik, który powstał jako trzecie wydanie, przerobione i uzupełnione. W oparciu o doświadczenia i sugestie wielu nauczycieli autorka stworzyła coś, co przyciąga oko piękną szatą graficzną i
łatwiejszą w czytaniu większą czcionką . Na uwagę zasługują zaprezentowane metody nauki czytania ( sylabowa i globalna) i ciekawa dla dzieci metoda uzupełniania zdań obrazkami. Elementarz podsumowuje też i utrwala wielość słów
poznawanych w podręcznikach dla przedszkola i kl. "O" aut. M. Pawlusiewicz.

Elementarz uwzględnia ćwiczenia słuchu fonematycznego, ćwiczenia analizy i syntezy oraz ćwiczenia w czytaniu metodą sylabową i globalną.Teksty mają gradację - od bardzo łatwych, opartych na łączeniu sylab i wyrazów, do treści trudniejszych, mających określoną fabułę. Elementarz zawiera wiele tekstów rymowanych , dialogowych i humorystycznych. Piękna szata graficzna, z bogato ilustrowanym słowniczkiem, stanowi doskonały materiał motywujący dziecko do nauki języka polskiego.Drodzy klienci !

Autorka podręcznika pt. „Elementarz dla dzieci polonijnych”- Małgorzata Pawlusiewicz zawiadamia wszystkich odbiorców, dyrektorów szkół i nauczycieli klas pierwszych, że w tym roku ukazało się drugie wydanie elementarza, uzupełnione o materiał powtórzeniowy z klasy „O” oraz dodatkowe teksty dla dzieci z trudnościami w czytaniu. Poza tym, każdy drugi tekst, przeznaczony do czytania chóralnego, podany został w formie sylabowej.
Tym samym podręcznik ten będzie miał szersze spektrum wykorzystania, także z myślą o nauczaniu poziomowym. Zmiany te nie będą miały wpływu na cenę podręcznika.
Sklep Online

Twój Koszyk (0)

Przykładowe Książki

Rzeczpospolita w okresie rozbiorw
ATLASY
$80.00
Wejście do sklepu

Ciekawe linki
  • Centrala Polskich Szkół Dokształcających Centrala Polskich Szkół Dokształcających jest organizacją nauczycielską działającą na Wschodnim Wybrzeżu USA.
  • Głos Nauczyciela Głos jest kwartalnikiem dla nauczycieli polskich szkół w Stanach Zjednoczonych oraz dla osób interesujących się oświatą polonijną poza granicami Polski. Głos dochodzi do czytelników w 27 stanach USA oraz do 20 krajów poza Stanami.
  • Kangur Matematyczny w USA Kangur Matematyczny jest konkursem matematycznym organizowanym na całym świecie. Co roku bierze w nim udział ponad 5 milionów uczniów.
  • Kongres Polonii Amerykańskiej Kongres Polonii Amerykańskiej jest organizacją reprezentującą ponad 10 milionów ludzi polskiego pochodzenia w Stanach Zjednoczonych.
  • Podręczniki Małgorzaty Pawlusiewicz Podręczniki Małgorzaty Pawlusiewicz są napisane specjalnie dla uczniów szkół polonijnych w Ameryce.
Zrzeszenie Nauczycieli Polskich w USA.