Sklep

Ćwiczenia w słuchaniu i rozumieniu tekstu. Ćwiczenia w mówieniu
$ 0.00
Symbol:
Dostępność: 111

Ćwiczenia w słuchaniu i rozumieniu tekstu. (W sprzedaży razem z "Ćwiczeniami w mówieniu").

Autor: Małgorzata Pawlusiewicz
Ćwiczenia w słuchaniu i rozumieniu tekstu są zbiorem pięknych, wychowawczych opowiadań o codziennym życiu rodziny, z jej radościami i kłopotami. W tym domu dzieci - Maja i Kuba, kot Lolo i pies Zuzia czują się kochani i bezpieczni. Dobre rady babuni uczą dzieci poprawnych zachowań i krystalizują w nich piękne wartości, tak ważne w ich przyszłym życiu. Opowiadania mają nieco szerszy zakres leksykalny, ale nie powodują zaburzeń w ogólnym rozumieniu treści. Mogą być czytane zarówno na lekcjach jak i w domu "do poduszki".
Ćwiczenia w mówieniu opierają się na materiale słowniczka obrazkowego, zawierającego obszerny zakres słów, będących nazwami rzeczy, osób /ich cech i czynności/ zwierząt i roślin, w konkretnych sytuacjach, i naturalnym środowisku. Obrazy wzbudzają w dziecku ciekawość i skłaniają je do spontanicznego wypowiadania się.Praca ze słowniczkiem jest dla dziecka przyjemną zabawą w spostrzeganie, wyszukiwanie, nazywanie i opisywanie. Daje wspaniałą możliwość do naturalnego poszerzania zasobu słownictwa

Sklep Online

Twój Koszyk (0)

Przykładowe Książki

Geografia dla kl. VI
KLASA 6
$0.00
Wejście do sklepu

Ciekawe linki
  • Centrala Polskich Szkół Dokształcających Centrala Polskich Szkół Dokształcających jest organizacją nauczycielską działającą na Wschodnim Wybrzeżu USA.
  • Głos Nauczyciela Głos jest kwartalnikiem dla nauczycieli polskich szkół w Stanach Zjednoczonych oraz dla osób interesujących się oświatą polonijną poza granicami Polski. Głos dochodzi do czytelników w 27 stanach USA oraz do 20 krajów poza Stanami.
  • Kangur Matematyczny w USA Kangur Matematyczny jest konkursem matematycznym organizowanym na całym świecie. Co roku bierze w nim udział ponad 5 milionów uczniów.
  • Kongres Polonii Amerykańskiej Kongres Polonii Amerykańskiej jest organizacją reprezentującą ponad 10 milionów ludzi polskiego pochodzenia w Stanach Zjednoczonych.
  • Podręczniki Małgorzaty Pawlusiewicz Podręczniki Małgorzaty Pawlusiewicz są napisane specjalnie dla uczniów szkół polonijnych w Ameryce.
Zrzeszenie Nauczycieli Polskich w USA.