Sklep

Film The Officer's Wife
$ 20.00
Symbol:
Dostępność: 4

"The Officer's wife" film dokumentalno-fabularny z animacjami traktujacy tragedie katynska.W rezyserii Piotra Uzarowicza, muzyka Jana Kaczmarka. Po raz pierwszy poblicznosc anglojezyczna moze uslyszec prawde o okrocienstwach zadanych narodowi polskiemu przez Sowietow. Nagrany w Stanach Zjednoczonych, Rosji, Ukrainie, Polsce i Anglii.Wyswietlany na festiwalach w Stanach, Polsce, Australii i Anglii otrzymal 7 wyroznien. Oparty na pamietniku zony oficera wojska polskiego zamordowanego w Ostaszkowie, wywiadach z historykami, politykami i wspomnieniami " dzieci" wywiezionych na Sybir. Polecamy! Mlodziez zrozumie lepiej problem katynski podany w jezyku angielskim.

Sklep Online

Twój Koszyk (0)

Przykładowe Książki

Lubię czytać po polsku! 1
PODRECZNIKI
$0.00
Wejście do sklepu

Ciekawe linki
  • Centrala Polskich Szkół Dokształcających Centrala Polskich Szkół Dokształcających jest organizacją nauczycielską działającą na Wschodnim Wybrzeżu USA.
  • Głos Nauczyciela Głos jest kwartalnikiem dla nauczycieli polskich szkół w Stanach Zjednoczonych oraz dla osób interesujących się oświatą polonijną poza granicami Polski. Głos dochodzi do czytelników w 27 stanach USA oraz do 20 krajów poza Stanami.
  • Kangur Matematyczny w USA Kangur Matematyczny jest konkursem matematycznym organizowanym na całym świecie. Co roku bierze w nim udział ponad 5 milionów uczniów.
  • Kongres Polonii Amerykańskiej Kongres Polonii Amerykańskiej jest organizacją reprezentującą ponad 10 milionów ludzi polskiego pochodzenia w Stanach Zjednoczonych.
  • Podręczniki Małgorzaty Pawlusiewicz Podręczniki Małgorzaty Pawlusiewicz są napisane specjalnie dla uczniów szkół polonijnych w Ameryce.
Zrzeszenie Nauczycieli Polskich w USA.