Sklep

Lubie Polski 1 Poradnik dla naucz.
$ 20.00
Symbol:
Dostępność: 17

Autor: Agnieszka Rabiej

"Ostatnim elementem zestawu "Lubię polski! 1" jest poradnik dla nauczyciela, który zawiera scenariusze wszystkich lekcji zawartych w podręczniku. Nie są one jednak jedynymi, słusznymi rozwiązaniami, lecz zaproszeniem do twórczego korzystania z materiałów "Lubię polski! 1". (...) Można je modyfikować w dowolny sposób lub uzupełniać o inne potrzebne materiały i pomoce dydaktyczne, kierując się własną wiedzą i doświadczeniem w pracy z dziećmi. Moim założeniem było opracowanie zbioru pomysłów, z którego można czerpać, by prowadzić lekcje w sposób ciekawy, atrakcyjny i przyjazny dla dzieci. Równocześnie starałam się, by wskazówki zawarte poradniku dla nauczyciela były na tyle szczegółowe, aby w jak największym stopniu ułatwić Państwu pracę i zminimalizować czas potrzebny na przygotowanie lekcji. Dlatego – poza scenariuszami zajęć – do poradnika zostały dołączone także dodatkowe materiały do kopiowania, które można wykorzystywać w toku lekcji jako ćwiczenia uzupełniające np. dla uczniów pracujących szybciej, oraz kolorowe karty obrazkowe, które ułatwiają naukę podstawowego słownictwa (przybory szkolne, liczby 1-10, jedzenie, kolory,zabawki, zwierzęta, części ciała itd.)."

Agnieszka Rabiej

Sklep Online

Twój Koszyk (0)

Przykładowe Książki

Kocham uczyć maluchy
KLASA 1
$14.00
Wejście do sklepu

Ciekawe linki
  • Centrala Polskich Szkół Dokształcających Centrala Polskich Szkół Dokształcających jest organizacją nauczycielską działającą na Wschodnim Wybrzeżu USA.
  • Głos Nauczyciela Głos jest kwartalnikiem dla nauczycieli polskich szkół w Stanach Zjednoczonych oraz dla osób interesujących się oświatą polonijną poza granicami Polski. Głos dochodzi do czytelników w 27 stanach USA oraz do 20 krajów poza Stanami.
  • Kangur Matematyczny w USA Kangur Matematyczny jest konkursem matematycznym organizowanym na całym świecie. Co roku bierze w nim udział ponad 5 milionów uczniów.
  • Kongres Polonii Amerykańskiej Kongres Polonii Amerykańskiej jest organizacją reprezentującą ponad 10 milionów ludzi polskiego pochodzenia w Stanach Zjednoczonych.
  • Podręczniki Małgorzaty Pawlusiewicz Podręczniki Małgorzaty Pawlusiewicz są napisane specjalnie dla uczniów szkół polonijnych w Ameryce.
Zrzeszenie Nauczycieli Polskich w USA.