Sklep

Maja uczy się i bawi 2
$ 13.50
Symbol:
Dostępność: 116

W części drugiej podręcznika materiał słownikowy wychodzi poza najbliższe otoczenie dziecka. Poznaje ono otaczającą je przyrodę, a więc rośliny i zwierzęta w naturalnej scenerii: gospodarstwa, sadu, łąki, leśnej polany, ulicy. Dziecko uczy się klasyfikować słownictwo według pewnych schematów: co jeździ, co stoi, co siedzi, wisi, leży, lata, fruwa itd. Dzieci poznają podstawowe litery alfabetu, wypełniając ich kontury, poznają ich dźwięki w nagłosie wyrazów.
Całość bajecznie kolorowa, wywołująca w dziecku pozytywne emocje, zachęcająca do pracy, nauki i komunikacji słownej. Ćwiczenia kształcące funkcje poznawcze oraz umiejętności manualne dziecka są kontynuacją części I.

Podręcznik dla przedszkolaków p.t. „Maja uczy się i bawi” jest pierwszym podręcznikiem do nauki języka polskiego z stopniowanej serii podręczników autorstwa Małgorzaty Pawlusiewicz. W sposób zupełnie bezstresowy, wręcz zabawowy uczy dzieci słownictwa, niezbędnego do odbioru podręczników klasy „O” i kl. I . Dzięki proponowanym ćwiczeniom wszystkich procesów poznawczych oraz bardziej precyzyjnych ćwiczeń małej motoryki daje dzieciom szansę na ich sukces w klasach początkowych. Mogą z niego korzystać czterolatki lub pięciolatki w przypadku, gdy ich próg dojrzałości szkolnej został przesunięty i rozpoczynają kl. „O” w wieku 6 lat. Całość bajecznie kolorowa i piękna graficznie.

Sklep Online

Twój Koszyk (0)

Przykładowe Książki

„Kanaan – Ziemia Obiecana” - Podręcznik do nauczania religii dla klasy 4
DOBRY PASTERZ RELIGIA
$16.00
Wejście do sklepu

Ciekawe linki
  • Centrala Polskich Szkół Dokształcających Centrala Polskich Szkół Dokształcających jest organizacją nauczycielską działającą na Wschodnim Wybrzeżu USA.
  • Głos Nauczyciela Głos jest kwartalnikiem dla nauczycieli polskich szkół w Stanach Zjednoczonych oraz dla osób interesujących się oświatą polonijną poza granicami Polski. Głos dochodzi do czytelników w 27 stanach USA oraz do 20 krajów poza Stanami.
  • Kangur Matematyczny w USA Kangur Matematyczny jest konkursem matematycznym organizowanym na całym świecie. Co roku bierze w nim udział ponad 5 milionów uczniów.
  • Kongres Polonii Amerykańskiej Kongres Polonii Amerykańskiej jest organizacją reprezentującą ponad 10 milionów ludzi polskiego pochodzenia w Stanach Zjednoczonych.
  • Podręczniki Małgorzaty Pawlusiewicz Podręczniki Małgorzaty Pawlusiewicz są napisane specjalnie dla uczniów szkół polonijnych w Ameryce.
Zrzeszenie Nauczycieli Polskich w USA.