Sklep

Maja uczy się i bawi 1
$ 13.50
Symbol:
Dostępność: 238

Pierwsza część podręcznika zawiera tematy słownikowe związane z najbliższym otoczeniem dziecka: przedszkole, dom rodzinny, moje ciało, nazwy kolorów, określenia czasu ( dzień / noc, wczoraj / dzisiaj / jutro ), nazwy owoców, warzyw, leśnych darów jesieni, zabaw zimowych i tradycji świątecznych. Treści do ćwiczeń w słuchaniu związane z tematami lekcji pisane są rymem, przez co ułatwiają zapamiętanie słownictwa poznanego na lekcji. Dzieci kształcą koordynację wzrokowo- ruchową, spostrzeganie oraz motorykę w ćwiczeniach przewidzianych na każdy blok lekcyjny.

Podręcznik dla przedszkolaków p.t. „Maja uczy się i bawi” jest pierwszym podręcznikiem do nauki języka polskiego z stopniowanej serii podręczników autorstwa Małgorzaty Pawlusiewicz. W sposób zupełnie bezstresowy, wręcz zabawowy uczy dzieci słownictwa, niezbędnego do odbioru podręczników klasy „O” i kl. I . Dzięki proponowanym ćwiczeniom wszystkich procesów poznawczych oraz bardziej precyzyjnych ćwiczeń małej motoryki daje dzieciom szansę na ich sukces w klasach początkowych. Mogą z niego korzystać czterolatki lub pięciolatki w przypadku, gdy ich próg dojrzałości szkolnej został przesunięty i rozpoczynają kl. „O” w wieku 6 lat. Całość bajecznie kolorowa i piękna graficznie.

Sklep Online

Twój Koszyk (0)

Przykładowe Książki

Program ogólny dla klasy IV
KLASA 4
$14.00
Wejście do sklepu

Ciekawe linki
  • Centrala Polskich Szkół Dokształcających Centrala Polskich Szkół Dokształcających jest organizacją nauczycielską działającą na Wschodnim Wybrzeżu USA.
  • Głos Nauczyciela Głos jest kwartalnikiem dla nauczycieli polskich szkół w Stanach Zjednoczonych oraz dla osób interesujących się oświatą polonijną poza granicami Polski. Głos dochodzi do czytelników w 27 stanach USA oraz do 20 krajów poza Stanami.
  • Kangur Matematyczny w USA Kangur Matematyczny jest konkursem matematycznym organizowanym na całym świecie. Co roku bierze w nim udział ponad 5 milionów uczniów.
  • Kongres Polonii Amerykańskiej Kongres Polonii Amerykańskiej jest organizacją reprezentującą ponad 10 milionów ludzi polskiego pochodzenia w Stanach Zjednoczonych.
  • Podręczniki Małgorzaty Pawlusiewicz Podręczniki Małgorzaty Pawlusiewicz są napisane specjalnie dla uczniów szkół polonijnych w Ameryce.
Zrzeszenie Nauczycieli Polskich w USA.