Sklep

„Effata —znaki i cuda” – Podręcznik i ćwiczenia do religii dla klasy 5
$ 16.00
Symbol:
Dostępność: 150

Podręcznik podzielony jest na dwie główne części. W wymiarze chronologicznym pierwsza część jest kontynuacją wydarzeń Starego Testamentu i zawiera teamty nawiązujące do czasów prorockich. Kończy się tematem Jana Chrzciciela w okresie Adwentu, zamykając Stary Testament. II część to wejście w Nowy Testament i ukazanie Zbawiciela przez Jego znaki i cuda.

Sklep Online

Twój Koszyk (0)

Przykładowe Książki

Historia Polski - klasa VII
KLASA 7
$0.00
Wejście do sklepu

Ciekawe linki
  • Centrala Polskich Szkół Dokształcających Centrala Polskich Szkół Dokształcających jest organizacją nauczycielską działającą na Wschodnim Wybrzeżu USA.
  • Głos Nauczyciela Głos jest kwartalnikiem dla nauczycieli polskich szkół w Stanach Zjednoczonych oraz dla osób interesujących się oświatą polonijną poza granicami Polski. Głos dochodzi do czytelników w 27 stanach USA oraz do 20 krajów poza Stanami.
  • Kangur Matematyczny w USA Kangur Matematyczny jest konkursem matematycznym organizowanym na całym świecie. Co roku bierze w nim udział ponad 5 milionów uczniów.
  • Kongres Polonii Amerykańskiej Kongres Polonii Amerykańskiej jest organizacją reprezentującą ponad 10 milionów ludzi polskiego pochodzenia w Stanach Zjednoczonych.
  • Podręczniki Małgorzaty Pawlusiewicz Podręczniki Małgorzaty Pawlusiewicz są napisane specjalnie dla uczniów szkół polonijnych w Ameryce.
Zrzeszenie Nauczycieli Polskich w USA.