SklepPrzepraszamy, chwilowo nie można zamówić danego produktu. Prosimy sprubować później

Plansze Dydaktyczne
$ 200.00
Symbol: Komplet
Dostępność: 0

Plansze dydaktyczne dla nauczycieli dwustronne do ksiazki Maja 1 i Maja 2 Piekne kolorowe obrazki do wykorzystania na zajeciach lub do dekoracji sali lekcyjnej. Instrukcja dla nauczycieli wraz z pytaniami dla dzieci

Sklep Online

Twój Koszyk (0)

Przykładowe Książki

Program dla klasy VII
KLASA 7
$10.00
Wejście do sklepu

Ciekawe linki
  • Centrala Polskich Szkół Dokształcających Centrala Polskich Szkół Dokształcających jest organizacją nauczycielską działającą na Wschodnim Wybrzeżu USA.
  • Głos Nauczyciela Głos jest kwartalnikiem dla nauczycieli polskich szkół w Stanach Zjednoczonych oraz dla osób interesujących się oświatą polonijną poza granicami Polski. Głos dochodzi do czytelników w 27 stanach USA oraz do 20 krajów poza Stanami.
  • Kangur Matematyczny w USA Kangur Matematyczny jest konkursem matematycznym organizowanym na całym świecie. Co roku bierze w nim udział ponad 5 milionów uczniów.
  • Kongres Polonii Amerykańskiej Kongres Polonii Amerykańskiej jest organizacją reprezentującą ponad 10 milionów ludzi polskiego pochodzenia w Stanach Zjednoczonych.
  • Podręczniki Małgorzaty Pawlusiewicz Podręczniki Małgorzaty Pawlusiewicz są napisane specjalnie dla uczniów szkół polonijnych w Ameryce.
Zrzeszenie Nauczycieli Polskich w USA.