Sklep

Lubię czytać po polsku! 2
$ 0.00
Symbol:
Dostępność: 73

Książki Lubię czytać po polsku! (cz. 1. i cz. 2.) to zbiory tekstów i ćwiczeń rozwijających umiejętność czytania ze zrozumieniem. Powstały jako uzupełnienie serii podręczników do nauki języka polskiego jako drugiego Lubię polski! i są przeznaczone dla dzieci w wieku 7-10 lat. Z czytanek mogą korzystać zarówno uczniowie, którzy uczą się języka polskiego z podręczniów Lubię polski!, jak i dzieci, które zrealizowały materiał zawarty w podręcznikach i chciałby utrwalić oraz pozszerzyć zdobyte umiejętności. Czytanki ubogacone są kolorowymi i zabawnymi ilustracjami, które tworzą przyjazną dla dziecka szatę graficzną książek. Są to pierwsze tego typu propozycje wydawniczne na rynku polskim i amerykańskim.

Sklep Online

Twój Koszyk (0)

Przykładowe Książki

Dziennik lekcyjny + Księga ocen

$10.00
Wejście do sklepu

Ciekawe linki
  • Centrala Polskich Szkół Dokształcających Centrala Polskich Szkół Dokształcających jest organizacją nauczycielską działającą na Wschodnim Wybrzeżu USA.
  • Głos Nauczyciela Głos jest kwartalnikiem dla nauczycieli polskich szkół w Stanach Zjednoczonych oraz dla osób interesujących się oświatą polonijną poza granicami Polski. Głos dochodzi do czytelników w 27 stanach USA oraz do 20 krajów poza Stanami.
  • Kangur Matematyczny w USA Kangur Matematyczny jest konkursem matematycznym organizowanym na całym świecie. Co roku bierze w nim udział ponad 5 milionów uczniów.
  • Kongres Polonii Amerykańskiej Kongres Polonii Amerykańskiej jest organizacją reprezentującą ponad 10 milionów ludzi polskiego pochodzenia w Stanach Zjednoczonych.
  • Podręczniki Małgorzaty Pawlusiewicz Podręczniki Małgorzaty Pawlusiewicz są napisane specjalnie dla uczniów szkół polonijnych w Ameryce.
Zrzeszenie Nauczycieli Polskich w USA.