Biuletyn Informacyjny KG RP w Chicago #1

Szanowni Państwo,

W pierwszym numerze Biuletynu Informacyjnego Konsulat Generalny RP w Chicago przesyła: Podsumowanie spotkania Polonijnej Rady Konsultacyjnej przy Konsulu RP w dniu 2 grudnia 2022 r.

Kolejna Rada Konsultacyjna planowana jest wstępnie na marzec 2023 r. Wiodącym tematem będą wybory parlamentarne, które odbędą się jesienią br.

Już teraz Konsulat zaprasza do wspólnego ubierania choinki w grudniu 2023 r. i przygotowania przez poszczególne organizacje polonijne własnej bombki lub innej ozdoby choinkowej.

Informujemy o nowym terminie składania wniosków w programie wspierającym 2023 Cultural Showcase – https://worldbusinesschicago.com/showcase/, który upływa 31 stycznia 2023 r. (tj. jutro).Więcej szczegółów można uzyskać kontaktując się z Konsulatem lub z Panią Iwoną Filipiak z Polish American Chamber of Commerce.

Konsul P. Zyzak dziękując za Państwa współpracę i zaangażowanie pragnie złożyć życzenia noworoczne wszelkiej pomyślności, spokoju i wielu sukcesów.

Konsulat Generalny RP w Chicago

1530 North Lake Shore Drive, Chicago, IL 60610

Tel.:1(312) 337 8166, wew.7

Strona internetowa: www.gov.pl

Twitter: @PLinChicago

Facebook: Polish Consulate in Chicago

Podsumowanie Spotkania Polonijnej Rady Konsultacyjnej przy Konsulu RP

Udostępnij ten wpis

Więcej Informacji

Aktualności

Zajęcia Studium Dokształcającego

W sobotę 26 marca 2023 roku odbyły sie ostatnie zajęcia Studium Dokształcającego organizowanego przez Zrzeszenia Nauczycieli Polskich w Ameryce oraz przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia

Aktualności

KOMUNIKAT KOMITETU PARADY DNIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

                                                                                                                     CHICAGO, 03.20.2023 KOMUNIKAT KOMITETU PARADY DNIA KONSTYTUCJI 3- GO MAJA Komitet Parady Dnia Konstytucji 3-go Maja informuje, że tegoroczna, 132. Parada odbędzie się w sobotę,