Biuletyn Informacyjny KG RP w Chicago #1

Szanowni Państwo,

W pierwszym numerze Biuletynu Informacyjnego Konsulat Generalny RP w Chicago przesyła: Podsumowanie spotkania Polonijnej Rady Konsultacyjnej przy Konsulu RP w dniu 2 grudnia 2022 r.

Kolejna Rada Konsultacyjna planowana jest wstępnie na marzec 2023 r. Wiodącym tematem będą wybory parlamentarne, które odbędą się jesienią br.

Już teraz Konsulat zaprasza do wspólnego ubierania choinki w grudniu 2023 r. i przygotowania przez poszczególne organizacje polonijne własnej bombki lub innej ozdoby choinkowej.

Informujemy o nowym terminie składania wniosków w programie wspierającym 2023 Cultural Showcase – https://worldbusinesschicago.com/showcase/, który upływa 31 stycznia 2023 r. (tj. jutro).Więcej szczegółów można uzyskać kontaktując się z Konsulatem lub z Panią Iwoną Filipiak z Polish American Chamber of Commerce.

Konsul P. Zyzak dziękując za Państwa współpracę i zaangażowanie pragnie złożyć życzenia noworoczne wszelkiej pomyślności, spokoju i wielu sukcesów.

Konsulat Generalny RP w Chicago

1530 North Lake Shore Drive, Chicago, IL 60610

Tel.:1(312) 337 8166, wew.7

Strona internetowa: www.gov.pl

Twitter: @PLinChicago

Facebook: Polish Consulate in Chicago

Podsumowanie Spotkania Polonijnej Rady Konsultacyjnej przy Konsulu RP

Udostępnij ten wpis

Więcej Informacji

Aktualności

„Pchła Szachrajka” – dodatkowy spektakl

Szanowni Państwo, chcielibyśmy zaprosić Państwa na spektakl teatralny pt. „Pchła Szachrajka” Jana Brzechwy w wykonaniu aktorów teatru TEATR NASZ Spektakl odbędzie się: 28 września 2024 o godz. 11.00 w sali Trinity Christian College, The

Rejestracja

Uprzejmie informujemy, iż rejestracja na tegoroczną sesję egzaminu certykatowego rozpocznie się 25 kwietnia 2023 r. Zapraszmy ponownie do odwiedzenia tej strony po uruchomieniu procesu rejestracji.