Jesienne spotkanie przy herbatce

Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy!

Serdecznie zapraszamy na jesienne spotkanie przy herbatce w dniu 7 listopada 2021 roku o godzinie 19:00 czasu polskiego, które cyklicznie organizujemy dla członków Kongresu Oświaty Polonijnej i naszych sympatyków.

Epidemia wirusa covid-19 dotarła do nas w ubiegłym roku i odmieniła nasze życie. Być może na zawsze. Szczególnie dotkliwie wirus uderzył w podstawy edukacji i szkolnictwa w tym polonijnego. W momencie ropoczęcia kolejnego roku szkolnego pokiereszowanego pandemią, spróbujmy zastanowić  się nad jej długofalowaymi konsekwencjami dla naszych uczniów.

Tematem najbliższego spotkania przy herbatce będzie nauka po pandemii; „Jak wspierać polonijnych uczniów w depresji i pomagać w rozwiązywaniu ich problemów”.

Epidemia dostarczyła mocnego impulsu; aby przemyśleć tradycyjny model prowadzenia edukacji oraz kontaktów z naszymi uczniami, aby dostrzec ich problemy, podołać sobie z płynącymi wyzwaniami i dać  im szansę na pomoc.

Gościem najbliższego spotkania przy herbatce będzie psycholog, który pomoże nam wspólnie zastanowić się , jak zmiany wymuszone przez pandemie wykorzystać dla dobra polonijnego ucznia. Liczymy na Państwa  aktywność w dyskusji i wymianie doświadczeń, które staną się inspiracją do ułatwienia funkcjonowania naszych szkół.

Spotkanie poprowadzi Pani Iwona Malinowski, członek Zarządu Kongresu Oświaty Polonijnej na  której adres  i.malinowski@kop-pl.com prosimy wysyłać zgłoszenia do udziału w spotkaniu. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 5 listopada 2021 roku, a dzień przed spotkaniem otrzymacie Państwo zwrotne potwierdzenie wraz z linkiem do uczestnictwa w jesiennym spotkaniu przy herbatce.

Zapraszamy serdecznie,

dr Jolanta Tatara

Prezes Kongresu Oświaty Polonijnej

 

Data

lis 07 2021
Expired!

Czas

12:00 pm - 3:00 pm
Kategoria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rejestracja

Uprzejmie informujemy, iż rejestracja na tegoroczną sesję egzaminu certykatowego rozpocznie się 25 kwietnia 2023 r. Zapraszmy ponownie do odwiedzenia tej strony po uruchomieniu procesu rejestracji.