Walne Zebranie ZNP – część wyborcza

Komunikat #1 Komisji Wyborczej
Zrzeszenia Nauczycieli Polskich w Ameryce

Komisja Wyborcza Zrzeszenia Nauczycieli Polskich w Ameryce zawiadamia, że na zebraniu w dniu 19 grudnia 2022 r. ukonstytuowała się Komisja Wyborcza oraz dokonano wyboru na następujące funkcje:

Przewodnicząca Komisji – Lucja Mirowska-Kopec
Sekretarz – Anna Palasz
Sekretarz – Wanda Antczak
Asesor – Barbara Bilszta
Asesor – Agata Michalkiewicz
Walne Zebranie ZNP odbędzie się w niedzielę, 26 lutego 2023 roku. Zgodnie z obowiązującą ordynacją wyborczą (rozdział VI Statutu) kandydatury osób zainteresowanych ubieganiem się o funkcje we władzach Zrzeszenia należy nadsyłać do północy 21 stycznia 2023 roku. Po tym terminie zgłoszenia nie będą akceptowane. Kandydatury na jedną z funkcji należy przesłać wyłącznie w formie elektronicznej (zgłoszenia będą akceptowane wyłącznie na formularzu mandatu wyborczego, załączonego do tego komunikatu) na adres wybory2023@znpusa.org z dopiskiem – WYBORY. Wszystkie elektroniczne zgłoszenia zostaną potwierdzone.
Oficjalne przedstawienie kandydatur nastąpi 31 stycznia 2023 roku na stronie internetowej Zrzeszenia. Prosimy ubiegających się kandydatów o zapoznanie się z zakresem obowiązków i warunkami ubiegania się o poszczególne funkcje. Informacje te można znaleźć w Statucie Zrzeszenia Nauczycieli Polskich w Ameryce znajdującym się na stronie internetowej organizacji http://www.znpusa.org/.
Jednocześnie przypominamy, że w związku z obowiązującą ordynacją wyborczą, w wyborach będą mogli brać udział tylko ci członkowie Zrzeszenia, którzy opłacili składki członkowskie do końca 2022 roku. W dniu wyborów składki nie będą przyjmowane.

Dr Lucja Mirowska-Kopec
Przewodnicząca Komisji Wyborczej

 

Data

lut 26 2023
Expired!

Czas

10:00 am - 12:00 pm
Copernicus Center

Lokalizacja

Copernicus Center
5216 W Lawrence Ave, Chicago, IL 60630
Kategoria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rejestracja

Uprzejmie informujemy, iż rejestracja na tegoroczną sesję egzaminu certykatowego rozpocznie się 25 kwietnia 2023 r. Zapraszmy ponownie do odwiedzenia tej strony po uruchomieniu procesu rejestracji.