Jubileuszowy Zjazd Młodzieży ,,Kopernik Camp”

Szanowni Państwo,

w związku ze zbliżającymi się obchodami rocznicy narodzin i śmierci wielkiego uczonego Mikołaja Kopernika Stowarzyszenie ,, Wspólnota Polska” organizuje Jubileuszowy Zjazd ,,Kopernik Camp”.

Dzięki temu wydarzeniu będzie możliwość do spotkania młodzieży z wybitnymi autorytetami  w dziedzinie nauki i biznesu. Będzie to również okazja do wielokulturowych debat młodzieżowych, seminariów i warsztatów.

Uczestnictwo w tym projekcie zapewni integrację młodzieży z rówieśnikami z całego świata. Przyczyni się do wymiany wspólnych doświadczeń i umożliwi nabycie wiedzy i umiejętności.

Z uwagi na skalę przedsięwzięcia będzie dla nas zaszczytem możliwość upowszechnienia informacji  o zjeździe młodzieży polonijnej i zachęcenie uczestników do udziału.

Pozdrawiam serdecznie

Natalia Serwatka

Udostępnij ten wpis

Więcej Informacji

Aktualności

„Pchła Szachrajka” – dodatkowy spektakl

Szanowni Państwo, chcielibyśmy zaprosić Państwa na spektakl teatralny pt. „Pchła Szachrajka” Jana Brzechwy w wykonaniu aktorów teatru TEATR NASZ Spektakl odbędzie się: 28 września 2024 o godz. 11.00 w sali Trinity Christian College, The

Rejestracja

Uprzejmie informujemy, iż rejestracja na tegoroczną sesję egzaminu certykatowego rozpocznie się 25 kwietnia 2023 r. Zapraszmy ponownie do odwiedzenia tej strony po uruchomieniu procesu rejestracji.