Jubileuszowy Zjazd Młodzieży ,,Kopernik Camp”

Szanowni Państwo,

w związku ze zbliżającymi się obchodami rocznicy narodzin i śmierci wielkiego uczonego Mikołaja Kopernika Stowarzyszenie ,, Wspólnota Polska” organizuje Jubileuszowy Zjazd ,,Kopernik Camp”.

Dzięki temu wydarzeniu będzie możliwość do spotkania młodzieży z wybitnymi autorytetami  w dziedzinie nauki i biznesu. Będzie to również okazja do wielokulturowych debat młodzieżowych, seminariów i warsztatów.

Uczestnictwo w tym projekcie zapewni integrację młodzieży z rówieśnikami z całego świata. Przyczyni się do wymiany wspólnych doświadczeń i umożliwi nabycie wiedzy i umiejętności.

Z uwagi na skalę przedsięwzięcia będzie dla nas zaszczytem możliwość upowszechnienia informacji  o zjeździe młodzieży polonijnej i zachęcenie uczestników do udziału.

Pozdrawiam serdecznie

Natalia Serwatka

Udostępnij ten wpis

Więcej Informacji

Aktualności

KG RP w CHICAGO #15

Szanowni Państwo, Konsulat Generalny RP w Chicago przesyła #15 wydanie Biuletynu Informacyjnego, poszczególne strony można wydrukować z poziomu podglądu drukarki. Uprzejmie prosimy o rozsyłanie biuletynu 

Aktualności

PROJEKT: PIĘKNIE OPAKOWANE ŚWIĘTA

Spraw swoim najbliższym pięknie święta w wytwornym ekologicznym opakowaniu, które pozostawi na zawsze wspaniałe wrażenia.    Święta tuż, tuż, a Ty chcesz obdarować swoich najbliższych

Rejestracja

Uprzejmie informujemy, iż rejestracja na tegoroczną sesję egzaminu certykatowego rozpocznie się 25 kwietnia 2023 r. Zapraszmy ponownie do odwiedzenia tej strony po uruchomieniu procesu rejestracji.