Kolonie 2024 – ośrodek w Yorkville zaprasza

Szanowni Dyrektorzy Polskich Szkół, Drodzy Nauczyciele, Kochani Rodzice i Uczniowie,

Ośrodek Kolonijny w Yorkville zaprasza wszystkich bardzo serdecznie na wspólne wakacje. W tym roku kolonie będą trwały od 23 czerwca do 3 sierpnia. Zapisy są już w toku, a jeśli liczba uczestników będzie większa, to rozważamy również możliwość przedłużenia kolonii o jeden tydzień. Cena turnusu wraz z wyżywieniem, który trwa od niedzieli do soboty, to $600.00 za uczestnika. Członkowie PNA otrzymują dodatkowe zniżki.  

Zapewniamy wiele atrakcji, między innymi zabawy sportowe, muzyczne, taneczne i artystyczne. Wszystko w oparciu o polska tradycję, kulturę i oczywiście język. Zapewniamy bezpieczną i miłą atmosferę, a przede wszystkim spotkanie dzieci i młodzieży z naturą i bez technologii.

Na kolonie zarejestrować można się poprzez wypełnienie załączonej aplikacji i przesłanie jej wraz z zaliczką pod wskazany na aplikacji adres. Chętnych do pracy w ośrodku, jako opiekunowie,  zachęcamy o składanie aplikacji o pracę, którą można znaleźć na stronie Ośrodka https://pnayouthcamp.org.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z Głównym Koordynatorem Kolonii – Panią Agatą Mścisz pod numer (708) 925- 6917.

Do zobaczenia za kilka miesięcy w Yorkville.

Z poważaniem,

Marzena Powala

Prezes Ośrodka Kolonijnego

PNA Dystrykt 12 i 13, Yorkville

Udostępnij ten wpis

Więcej Informacji

Aktualności

Zaproszenie do teatru

Szanowni Państwo! W niedzielę, 28 kwietnia spektaklem “BAJKOWY KALEJDOSKOP” rozpoczniemy obchody związane z dwudziestoleciem naszego teatru. Kolejne spotkania i wydarzenia planujemy na sezon jesienno-zimowy.  Poniżej przesyłamy zaproszenie na

Aktualności

Nabór wniosków do programu dla Polonii Anders NAWA

Szanowni Państwo, z końcem marca NAWA uruchomiła nabór wniosków do programu dla Polonii Anders NAWA. Prowadzone są dwa nabory: Link do aktualności: https://nawa.gov.pl/nawa/aktualnosci/otwarty-nabor-wnioskow-do-programu-anders-nawa Link do posta

Rejestracja

Uprzejmie informujemy, iż rejestracja na tegoroczną sesję egzaminu certykatowego rozpocznie się 25 kwietnia 2023 r. Zapraszmy ponownie do odwiedzenia tej strony po uruchomieniu procesu rejestracji.