Letnie kursy języka i kultury polskiej Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej

Szanowni Państwo,

zostały już wyłonione ośrodki, które otrzymają finansowanie Agencji na organizację tegorocznych letnich kursów języka i kultury polskiej; ich listę oraz wszystkie istotne informacje dotyczące kursów można znaleźć tutaj: https://nawa.gov.pl/jezyk-polski/letnie-kursy-nawa oraz analogicznej zakładce w języku angielskim: https://nawa.gov.pl/en/the-polish-language/nawa-summer-courses. Poszczególne uczelnie zamieszczają już szczegółowe informacje i kwestionariusze (np. https://www.sjikp.us.edu.pl/pl/letnia-szkola-jezyka-literatury-i-kultury-polskiej/), w miarę postępów w publikacji również na naszej stronie pojawią się odpowiednie linki. W związku z powyższym:

1.       Serdeczna prośba o przekazanie tych informacji amerykańskim studentom oraz wykładowcom – wraz z załączonymi materiałami.

2.       Czy byliby Państwo zainteresowani wskazaniem kandydatów na miejsca gwarantowane? Oznacza to, że wskazana osoba nie bierze udziału w standardowej procedurze rekrutacyjnej – w ramach której wybiera się najlepsze kandydatury – tylko ma pewne miejsce na kursie. W tym roku limit miejsc gwarantowanych jest już prawie wyczerpany, ale jeśli szybko zgłosicie Państwo kogoś, może uda się jeszcze taką osobę umieścić na odpowiedniej liście, ale informacja o chęci dysponowania miejscami gwarantowanymi w kolejnych latach będzie dla nas ważne na przyszłość.

Z wyrazami szacunku

Adam Brańko

Główny Specjalista

Biuro Programów Języka Polskiego

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

https://nawa.gov.pl/

tel.: + 48 22 390 35 10

Adam Brańko
Główny specjalista
Biuro Programów Języka Polskiego

K: +48 451 058 650
E: adam.branko@nawa.gov.plPolna 40, 00-635 Warszawa | www.nawa.gov.pl

Udostępnij ten wpis

Więcej Informacji

Aktualności

„Pchła Szachrajka” – dodatkowy spektakl

Szanowni Państwo, chcielibyśmy zaprosić Państwa na spektakl teatralny pt. „Pchła Szachrajka” Jana Brzechwy w wykonaniu aktorów teatru TEATR NASZ Spektakl odbędzie się: 28 września 2024 o godz. 11.00 w sali Trinity Christian College, The

Rejestracja

Uprzejmie informujemy, iż rejestracja na tegoroczną sesję egzaminu certykatowego rozpocznie się 25 kwietnia 2023 r. Zapraszmy ponownie do odwiedzenia tej strony po uruchomieniu procesu rejestracji.