Msza święta w intencji polonijnych pedagogów

17 października 2021 roku w kościele Trójcy Świętej odprawiona została uroczysta Msza św. w intencji nauczycieli. Głównym celebransem był o. Marek Janowski, kapelan Zrzeszenia Nauczycieli Polskich w Chicago, a w koncelebrze modlił się również proboszcz parafii, ksiądz Andrzej Toetzke. Była to naprawdę piękna Eucharystia, którą przygotowali i w której uczestniczyli polonijny nauczyciele. Piękne czytania, śpiew, modlitwa wiernych i procesja darów wraz z komentarzami nadały niedzielnemu spotkaniu modlitewnemu wyjątkowy charakter.

Udostępnij ten wpis

Więcej Informacji

Aktualności

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli SWP – wydarzenia

Szanowni Państwo, na wstępie dziękuję wszystkim tym, którzy uczestniczą w naszych szkoleniach.  Na wstępie chcę Państwa zaprosić na kongres Rzeczpospolita Kresowa, który odbędzie się w dniach

Aktualności

Pielgrzymka do Włoch

Drodzy Nauczyciele, Zrzeszenie Nauczycieli Polskich w Ameryce zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w organizowanej przez nas PIELGRZYMCE do WŁOCH, którą organizujemy wspólnie z biurem

Rejestracja

Uprzejmie informujemy, iż rejestracja na tegoroczną sesję egzaminu certykatowego rozpocznie się 25 kwietnia 2023 r. Zapraszmy ponownie do odwiedzenia tej strony po uruchomieniu procesu rejestracji.