Oferta Studium KUL dla Polonii i Polaków w USA i Kanadzie

Szanowni Państwo,

reprezentuję Centrum Polonijne KUL, które organizuje i koordynuje działania Studium KUL dla Polonii i Polaków za granicą – inicjatywy edukacyjnej środowiska akademickiego KUL, które od listopada 2022 roku organizuje bezpłatne kursy dla Polonii z całego świata. Obecnie prowadzimy rekrutację na 18 kursów tematycznych z różnych dziedzin i dyscyplin skierowaną do Polonii amerykańskiej. Zajęcia, w formie wykładów i warsztatów, rozpoczną się jesienią. Spotkania będą miały formułę online, jednak przewidziane są również zjazdy stacjonarne w jednym z amerykańskich miast. 

Ze względu na społeczny charakter przedsięwzięcia załączam materiały informacyjne o ofercie edukacyjnej Studium KUL dla Polonii i Polaków za granicą z prośbą o Państwa pomoc w promocji bezpłatnych, półrocznych kursów. Szczegółowe informacje, dotyczące zapisów i opisy kursów, dostępne są na stronie polonia.kul.pl. Poniżej przesyłam informacje wraz z załączonymi grafikami (pdf i jpg.) z prośbą o ich dystrybucję wśród Polonii za pomocą dostępnych Państwu narzędzi (strona internetowa, mailing, social media, kontakty osobiste i in.). 

Poniżej załączam również treść newsa do publikacji na stronie internetowej czy social mediach.

W przypadku pytań pozostaję w życzliwej dyspozycji i gotowy do współpracy na rzecz promocji naszej inicjatywy z nadzieją, że skorzysta z niej jak najwięcej naszych Rodaków za granicą. 

Łączę wyrazy szacunku i pozdrowienia

dr Wojciech Wciseł
Zastępca dyrektora Centrum Polonijnego KUL

Koordynator Studium KUL dla Polonii i Polaków za granicą
wojciech.wcisel@kul.pl

Udostępnij ten wpis

Więcej Informacji

Aktualności

Zaproszenie do teatru

Szanowni Państwo! W niedzielę, 28 kwietnia spektaklem “BAJKOWY KALEJDOSKOP” rozpoczniemy obchody związane z dwudziestoleciem naszego teatru. Kolejne spotkania i wydarzenia planujemy na sezon jesienno-zimowy.  Poniżej przesyłamy zaproszenie na

Aktualności

Nabór wniosków do programu dla Polonii Anders NAWA

Szanowni Państwo, z końcem marca NAWA uruchomiła nabór wniosków do programu dla Polonii Anders NAWA. Prowadzone są dwa nabory: Link do aktualności: https://nawa.gov.pl/nawa/aktualnosci/otwarty-nabor-wnioskow-do-programu-anders-nawa Link do posta

Rejestracja

Uprzejmie informujemy, iż rejestracja na tegoroczną sesję egzaminu certykatowego rozpocznie się 25 kwietnia 2023 r. Zapraszmy ponownie do odwiedzenia tej strony po uruchomieniu procesu rejestracji.