Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli SWP – wydarzenia

Szanowni Państwo,

na wstępie dziękuję wszystkim tym, którzy uczestniczą w naszych szkoleniach. 

Na wstępie chcę Państwa zaprosić na kongres Rzeczpospolita Kresowa, który odbędzie się w dniach 11-13 października w Ostródzie i w Olsztynie. W czasie kongresu będzie można nawiązać współpracę ze szkołą polską na Litwie lub Ukrainie, ale także porozmawiać, dowiedzieć się nowych rzeczy o kresach II Rzeczpospolitej i – najważniejsze – poznać Kresowiaków.. Ile oni mają do powiedzenia!! A to osoby starsze, więc czas jest ważne. Będziemy też mówić o tym, jak można np. zwiedzić Wilno śladami wielkich Polaków. 

Zapraszamy: Więcej informacji tutaj (klik)

Zapraszamy Państwa także na cykl Dysleksja – kurs webinarowy, który zaplanowaliśmy od 5 do 26 października w każdy czwartek o 20:00. Cykl poprowadzi Emilia Banaszak.

Więcej informacji tutaj (klik).

25 września o godz. 20:00 zapraszamy na krótkie szkolenie Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka, które poprowadzi pani Marta Koplejewska.

Więcej informacji tutaj (klik).

26 września, we wtorek o 20:00, WSZYSTKICH zapraszamy na szkolenie Awans zawodowy w świetle nowelizacji prawa oświatowego. Jeśli macie Państwo jeszcze jakieś pytania pan radca prawny Tomasz Horoszkiewicz, który specjalizuje się w prawie oświatowym na pewno na nie odpowie.

Więcej informacji tutaj (klik).

27 września, w środę o godz. 20:00 Monika Frysz poprowadzi szkolenie Sztuczna inteligencja w oświacie. Będzie to wstęp do dłuższego kursu, który dla Państwa przygotowaliśmy i do którego dołączać będzie można już od środy, lub który wykupić można TYLKO I WYŁĄCZNIE dla nauczycieli z Państwa szkoły.

Więcej informacji tutaj (klik). A o kursie – na szkoleniu. 

28 września, w czwartek, o godz. 20:00zapraszamy na szkolenie na temat centralnego przetwarzania słuchowego, które poprowadzi Justyna Gothardt. Będziemy mówić o dzieciach, które słysza, ale do nich “nie dociera”…

Więcej informacji tutaj (klik).

Miło będzie Państwa gościć w ODN SWP.

STOWARZYSZENIE ‘WSPÓLNOTA POLSKA’

Udostępnij ten wpis

Więcej Informacji

Aktualności

Konkurs Pianistyczny “Muzyka Fryderyka Chopina”

Drodzy Dyrektorzy Szkół Polonijnych, Polska Szkoła im. Fryderyka Chopina serdecznie zaprasza na Konkurs Pianistyczny “Muzyka Fryderyka Chopina” uczniów klas 7 – LO, który odbędzie się

Aktualności

KONKURS „SŁYNNI POLACY”

KONKURS „SŁYNNI POLACY” W ramach realizacji projektu Akademia historii kultury polskiej – warsztaty z języka polskiego Fundacja „Pomoc Polakom na Wschodzie” im. Jana Olszewskiego ogłasza

Rejestracja

Uprzejmie informujemy, iż rejestracja na tegoroczną sesję egzaminu certykatowego rozpocznie się 25 kwietnia 2023 r. Zapraszmy ponownie do odwiedzenia tej strony po uruchomieniu procesu rejestracji.