Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli SWP – wydarzenia

Szanowni Państwo,

na wstępie dziękuję wszystkim tym, którzy uczestniczą w naszych szkoleniach. 

Na wstępie chcę Państwa zaprosić na kongres Rzeczpospolita Kresowa, który odbędzie się w dniach 11-13 października w Ostródzie i w Olsztynie. W czasie kongresu będzie można nawiązać współpracę ze szkołą polską na Litwie lub Ukrainie, ale także porozmawiać, dowiedzieć się nowych rzeczy o kresach II Rzeczpospolitej i – najważniejsze – poznać Kresowiaków.. Ile oni mają do powiedzenia!! A to osoby starsze, więc czas jest ważne. Będziemy też mówić o tym, jak można np. zwiedzić Wilno śladami wielkich Polaków. 

Zapraszamy: Więcej informacji tutaj (klik)

Zapraszamy Państwa także na cykl Dysleksja – kurs webinarowy, który zaplanowaliśmy od 5 do 26 października w każdy czwartek o 20:00. Cykl poprowadzi Emilia Banaszak.

Więcej informacji tutaj (klik).

25 września o godz. 20:00 zapraszamy na krótkie szkolenie Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka, które poprowadzi pani Marta Koplejewska.

Więcej informacji tutaj (klik).

26 września, we wtorek o 20:00, WSZYSTKICH zapraszamy na szkolenie Awans zawodowy w świetle nowelizacji prawa oświatowego. Jeśli macie Państwo jeszcze jakieś pytania pan radca prawny Tomasz Horoszkiewicz, który specjalizuje się w prawie oświatowym na pewno na nie odpowie.

Więcej informacji tutaj (klik).

27 września, w środę o godz. 20:00 Monika Frysz poprowadzi szkolenie Sztuczna inteligencja w oświacie. Będzie to wstęp do dłuższego kursu, który dla Państwa przygotowaliśmy i do którego dołączać będzie można już od środy, lub który wykupić można TYLKO I WYŁĄCZNIE dla nauczycieli z Państwa szkoły.

Więcej informacji tutaj (klik). A o kursie – na szkoleniu. 

28 września, w czwartek, o godz. 20:00zapraszamy na szkolenie na temat centralnego przetwarzania słuchowego, które poprowadzi Justyna Gothardt. Będziemy mówić o dzieciach, które słysza, ale do nich “nie dociera”…

Więcej informacji tutaj (klik).

Miło będzie Państwa gościć w ODN SWP.

STOWARZYSZENIE ‘WSPÓLNOTA POLSKA’

Udostępnij ten wpis

Więcej Informacji

Aktualności

Zaproszenie do teatru

Szanowni Państwo! W niedzielę, 28 kwietnia spektaklem “BAJKOWY KALEJDOSKOP” rozpoczniemy obchody związane z dwudziestoleciem naszego teatru. Kolejne spotkania i wydarzenia planujemy na sezon jesienno-zimowy.  Poniżej przesyłamy zaproszenie na

Aktualności

Nabór wniosków do programu dla Polonii Anders NAWA

Szanowni Państwo, z końcem marca NAWA uruchomiła nabór wniosków do programu dla Polonii Anders NAWA. Prowadzone są dwa nabory: Link do aktualności: https://nawa.gov.pl/nawa/aktualnosci/otwarty-nabor-wnioskow-do-programu-anders-nawa Link do posta

Rejestracja

Uprzejmie informujemy, iż rejestracja na tegoroczną sesję egzaminu certykatowego rozpocznie się 25 kwietnia 2023 r. Zapraszmy ponownie do odwiedzenia tej strony po uruchomieniu procesu rejestracji.