Polonijny obóz żeglarski

Szanowni Państwo, 

w związku z dużą liczbą zapytań, informujemy, że rozpoczynamy nabór nastolatków w wieku 14 – 18 lat na obóz żeglarski w projekcie “Wiatr do Polski”.

Obóz odbędzie się w dniach 14 – 24 lipca 2024 r. Uczestnicy zostaną zakwaterowani w Domu Polonii w Ostródzie, w programie przewidzieliśmy też wyjazdy do Gdańska, Gdyni i Olsztyna. Obóz zakończy się egzaminem na patent żeglarza jachtowego.

Informacje i zapisy: https://odnswp.workadventure.pl/redirect/177ccecaec32c54b82d5aaafc18a2dadb753e3b1/

STOWARZYSZENIE ‘WSPÓLNOTA POLSKA’

Udostępnij ten wpis

Więcej Informacji

Aktualności

Zaproszenie do teatru

Szanowni Państwo! W niedzielę, 28 kwietnia spektaklem “BAJKOWY KALEJDOSKOP” rozpoczniemy obchody związane z dwudziestoleciem naszego teatru. Kolejne spotkania i wydarzenia planujemy na sezon jesienno-zimowy.  Poniżej przesyłamy zaproszenie na

Aktualności

Nabór wniosków do programu dla Polonii Anders NAWA

Szanowni Państwo, z końcem marca NAWA uruchomiła nabór wniosków do programu dla Polonii Anders NAWA. Prowadzone są dwa nabory: Link do aktualności: https://nawa.gov.pl/nawa/aktualnosci/otwarty-nabor-wnioskow-do-programu-anders-nawa Link do posta

Rejestracja

Uprzejmie informujemy, iż rejestracja na tegoroczną sesję egzaminu certykatowego rozpocznie się 25 kwietnia 2023 r. Zapraszmy ponownie do odwiedzenia tej strony po uruchomieniu procesu rejestracji.