Chicagowskie Spotkania Metodyczne

Drodzy Państwo,

w dniu 15 listopada 2023 roku w siedzibie Zrzeszenia Nauczycieli Polskich w Ameryce w ramach Chicagowskich Spotkań Metodycznych odbyły się warsztaty z panią Beatą Węgrzynowicz. Pani Beata jest polonijnym logopedą/neurologopedą, nauczycielem polonijnym i pedagogiem dziecięcym. Tematem spotkania było „SOS Polonijnego Nauczyciela – praktyczne strategie na ciekawe i skuteczne zajęcia okiem dwujęzycznego logopedy”.

W warsztatach wzięło udział ponad 30 nauczycieli, którzy po dwóch godzinach wcale nie chcieli iść do domu, tylko nadal aktywnie brali udział w zajęciach. Pani Beata przekazała im wiele cennych i praktycznych wskazówek, rozwiązań metodycznych do pracy z polonijnym uczniem.

Udostępnij ten wpis

Więcej Informacji

Aktualności

Zaproszenie do teatru

Szanowni Państwo! W niedzielę, 28 kwietnia spektaklem “BAJKOWY KALEJDOSKOP” rozpoczniemy obchody związane z dwudziestoleciem naszego teatru. Kolejne spotkania i wydarzenia planujemy na sezon jesienno-zimowy.  Poniżej przesyłamy zaproszenie na

Aktualności

Nabór wniosków do programu dla Polonii Anders NAWA

Szanowni Państwo, z końcem marca NAWA uruchomiła nabór wniosków do programu dla Polonii Anders NAWA. Prowadzone są dwa nabory: Link do aktualności: https://nawa.gov.pl/nawa/aktualnosci/otwarty-nabor-wnioskow-do-programu-anders-nawa Link do posta

Rejestracja

Uprzejmie informujemy, iż rejestracja na tegoroczną sesję egzaminu certykatowego rozpocznie się 25 kwietnia 2023 r. Zapraszmy ponownie do odwiedzenia tej strony po uruchomieniu procesu rejestracji.