Chicagowskie Spotkania Metodyczne

Drodzy Państwo,

w dniu 15 listopada 2023 roku w siedzibie Zrzeszenia Nauczycieli Polskich w Ameryce w ramach Chicagowskich Spotkań Metodycznych odbyły się warsztaty z panią Beatą Węgrzynowicz. Pani Beata jest polonijnym logopedą/neurologopedą, nauczycielem polonijnym i pedagogiem dziecięcym. Tematem spotkania było „SOS Polonijnego Nauczyciela – praktyczne strategie na ciekawe i skuteczne zajęcia okiem dwujęzycznego logopedy”.

W warsztatach wzięło udział ponad 30 nauczycieli, którzy po dwóch godzinach wcale nie chcieli iść do domu, tylko nadal aktywnie brali udział w zajęciach. Pani Beata przekazała im wiele cennych i praktycznych wskazówek, rozwiązań metodycznych do pracy z polonijnym uczniem.

Udostępnij ten wpis

Więcej Informacji

Aktualności

Konkurs Pianistyczny “Muzyka Fryderyka Chopina”

Drodzy Dyrektorzy Szkół Polonijnych, Polska Szkoła im. Fryderyka Chopina serdecznie zaprasza na Konkurs Pianistyczny “Muzyka Fryderyka Chopina” uczniów klas 7 – LO, który odbędzie się

Aktualności

KONKURS „SŁYNNI POLACY”

KONKURS „SŁYNNI POLACY” W ramach realizacji projektu Akademia historii kultury polskiej – warsztaty z języka polskiego Fundacja „Pomoc Polakom na Wschodzie” im. Jana Olszewskiego ogłasza

Rejestracja

Uprzejmie informujemy, iż rejestracja na tegoroczną sesję egzaminu certykatowego rozpocznie się 25 kwietnia 2023 r. Zapraszmy ponownie do odwiedzenia tej strony po uruchomieniu procesu rejestracji.