Studium Dokształcające V edycja – zaproszenie

Szanowni Dyrektorzy,


Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia “Wspólnota Polska”, Zrzeszenie Nauczycieli Polskich w Ameryce i Lokalny Ośrodek Metodyczny w Chicago serdecznie zapraszają nauczycieli polonijnych z aglomeracji chicagowskiej na cykl zajęć V Edycji Studium Doskonalącego “Metodyka pracy w szkole polonijnej”. Celem studium jest przygotowanie nowej kadry nauczycieli polonijnych do pracy w szkołach polskich poza granicami kraju. Program obejmuje 7 spotkań w formie stacjonarnej i online. Rozpoczynamy 29 października 2023 roku, w niedzielę od godz. 9am do 1pm stacjonarnie w lokalizacji Zrzeszenia Nauczycieli polskich w Ameryce pod adresem 6544 W. Higgins Ave. Chicago, 60656.
Dodatkowo, każdy uczestnik, musi wypracować przynajmniej 48 godzin praktyk w jednej ze szkół w Chicago. Uczestnicy dostaną zaświadczenia ukończenia studium. Opłata za udział wynosi:

  • $100 za pakiet podstawowy
  • $150 za pakiet rozszerzony(certyfikat z liczbą godzin w języku polskim i angielskim oraz dodatkowe – nieobowiązkowe – godziny konsultacji z wybranymi trenerami.


Aby zapisać się na zajęcia należy wypełnić poniższy formularz, wybrać model wpłaty i zgłosić się do Zrzeszenia Nauczycieli Polskich w Ameryce. Zapisu można dokonać również telefonicznie 773 909 5522,a opłatę dokonać na pierwszych zajęciach stacjonarnych 29 października w Zrzeszeniu. Na zajęcia mogą być ponownie przyjęte osoby, które uczestniczyły w poprzednich edycjach studium i będzie to potraktowane jako II stopień Studium Dokształcającego, tym razem proponujemy nowy program zajęć i nowych wykładowców. Zapewniamy najwyższy poziom wykładowców i wykładów.


W przypadku pytań proszę dzwonić pod numer 773 909 5522 p. Urszula.


Zapraszamy ilość miejsc ograniczona!


https://odnswp.pl/2023/09/14/studium-metodyczne-dla-nauczycieli-z-usa/

Urszula Gawlik
Dyrektor Szkoły – School Principal
Tel. 773-909-5522
Polska Szkoła im. Tadeusza Kościuszki w Chicago
5341 N. Harlem Av.
Chicago, IL 60656

Udostępnij ten wpis

Więcej Informacji

Aktualności

„Pchła Szachrajka” – dodatkowy spektakl

Szanowni Państwo, chcielibyśmy zaprosić Państwa na spektakl teatralny pt. „Pchła Szachrajka” Jana Brzechwy w wykonaniu aktorów teatru TEATR NASZ Spektakl odbędzie się: 28 września 2024 o godz. 11.00 w sali Trinity Christian College, The

Rejestracja

Uprzejmie informujemy, iż rejestracja na tegoroczną sesję egzaminu certykatowego rozpocznie się 25 kwietnia 2023 r. Zapraszmy ponownie do odwiedzenia tej strony po uruchomieniu procesu rejestracji.