V Międzynarodowy Dzień Edukacji Polonijnej

Już zapraszamy na V Międzynarodowy Dzień Edukacji Polonijnej! ✨📚

🗓️ Data: 26 listopada 2023 roku

Włączcie się w wyjątkowe wydarzenie, które przyciągnie wszystkich miłośników edukacji polonijnej! Przygotowaliśmy dla Was fascynujący dzień, pełen inspiracji i ciekawych tematów.

Co Was czeka:

🎙️ Wymiana Dobrych Praktyk: W dniach 25-26 listopada na naszym kanale YouTube będziecie mogli oglądać wystąpienia dyrektorów, nauczycieli i absolwentów szkół polonijnych z różnych krajów, gdzie prowadzona jest oświata polonijna.

📽️ “Polonijna Osobowość Roku”: To cykl reportaży, który dostępny będzie do obejrzenia na naszym kanale YouTube.

🗣️ W dniu 26 listopada odbędą się wykłady, warsztaty i panel dyskusyjny w formie hybrydowej – zarówno w Sali Multimedialnej, jak i Seledynowej POSK w Londynie, Wielka Brytania, oraz za pośrednictwem Google Meet.

🔍 W programie przewidziano cztery wykłady, cztery warsztaty i wiele innych atrakcji, które dostarczą Wam inspiracji do dalszej pracy na polu edukacji polonijnej.

To wyjątkowy dzień, który już teraz warto zaplanować w swoim kale#posklondon Szczegóły https://passhlondyn.eu/?page_id=10571

Link do rejestracji https://forms.gle/fuNjQ1fVg5xTiZQNA

Udostępnij ten wpis

Więcej Informacji

Aktualności

Zaproszenie do teatru

Szanowni Państwo! W niedzielę, 28 kwietnia spektaklem “BAJKOWY KALEJDOSKOP” rozpoczniemy obchody związane z dwudziestoleciem naszego teatru. Kolejne spotkania i wydarzenia planujemy na sezon jesienno-zimowy.  Poniżej przesyłamy zaproszenie na

Aktualności

Nabór wniosków do programu dla Polonii Anders NAWA

Szanowni Państwo, z końcem marca NAWA uruchomiła nabór wniosków do programu dla Polonii Anders NAWA. Prowadzone są dwa nabory: Link do aktualności: https://nawa.gov.pl/nawa/aktualnosci/otwarty-nabor-wnioskow-do-programu-anders-nawa Link do posta

Rejestracja

Uprzejmie informujemy, iż rejestracja na tegoroczną sesję egzaminu certykatowego rozpocznie się 25 kwietnia 2023 r. Zapraszmy ponownie do odwiedzenia tej strony po uruchomieniu procesu rejestracji.