Zaproszenie – Koncert ZPiT Lajkonik

Drodzy Dyrektorzy szkół sobotnich i nauczyciele,

Drodzy sympatycy i fani,

Kochani przyjaciele,

w ślad za informacją posłaną wraz z życzeniam świątecznymi, pragniemy zaprosić Państwa, Waszych podopiecznych i współpracowników na zbliżający się koncert Zespołu Pieśni i Tańca Lajkonik pt. Z kolędą w naszej chacie oraz rozesłanie zaproszenia do wszystkich zainteresowanych.Plakat w załączeniu.

Udział w koncercie będzie wspaniałym prezentem na Dzień Dziadka i Babci oraz niezapomnianym przeżyciem duchowym, tanecznym i muzycznym dla każdej grupy wiekowej.

Dziękując za nieustanne poparcie i towarzyszenie nam od 33 lat w krzewieniu kultury polskiej wśród dzieci i młodzieży w Ameryce, zapraszamy w niedzielę 21 stycznia 2024 r. o 3 po południu do Copernicus Center.

Informujemy, że dla młodzieży szkolnej oferujemy bilety grupowe (grupa minimum 20 osób) w cenie $20.00. W sprawie rezerwacji (także uzyskania zniżki) proszę dzwonić: 847 8097628

Bilety są dostępne także na stronie www.copernicustickets.com

Bardzo serdecznie zapraszamy. Bądźcie z nami!

Z wyrazami szacunku dla Waszej pracy i serdecznymi pozdrowieniami,

W imieniu 100. osobowego zespołu, Zarządu, instruktorów i rodziców,

Halina Misterka

kierownik artystyczny i chorograf

ZPiT Lajkonik

Udostępnij ten wpis

Więcej Informacji

Rejestracja

Uprzejmie informujemy, iż rejestracja na tegoroczną sesję egzaminu certykatowego rozpocznie się 25 kwietnia 2023 r. Zapraszmy ponownie do odwiedzenia tej strony po uruchomieniu procesu rejestracji.