Zaproszenie na Kopernik Camp 21-24 września 2023

Szanowni Państwo

zapraszamy wszystkich aktywnych młodych ludzi, którzy chcą się pochwalić swoimi osiągnięciami sportowymi, poszukać inspiracji do rozwoju lub nawiązać kontakty z rówieśnikami z całego świata do udziału w wydarzeniu „Jubileuszowy Zjazd Młodzieży Kopernik Camp”, które odbędzie się 21-24 września 2023 roku w malowniczo położonym Lidzbarku Warmińskim.

Podczas ZJAZDU odbędą się: 

·         Prezentacje ścieżek kariery młodych ludzi polskiego pochodzenia

·         Spotkania z ludźmi, którzy wiedzą wszystko o Koperniku i nie tylko

·         Debata młodzieży POLSKA – POLONIA: “Jest nas 60 milionów” – Polacy na świecie

·         Śladami Mikołaja Kopernika – wycieczki do miejsc związanych z naszym wielkim astronomem

·         Warsztaty, konkursy, filmy, spotkania i koncerty – m.in. warsztaty z komunikacji z Agnieszką Kaczmarczyk – Prezeską Zarządu  Stowarzyszenia KLANZA, Oddział Poznań

·         Dyskusje, wymiana doświadczeń i kontaktów

Wykład inauguracyjny poprowadzi Artur Chmielewski – polski naukowiec, pracownik Jet Propulsion Laboratory, jeden z menedżerów projektów NASA.

Zaplanowano również wiele aktywnych form integrujących młodzież: ognisko/grill, zabawy integracyjne, sportowe, muzyczne.  W Lidzbarku Warmińskim pojawią się ambasadorzy młodzieży polonijnej z całego świata oraz Polski, gdzie wspólnie z zaproszonymi gośćmi, uczestnicy będą mogli dowiedzieć się kim był Kopernik oraz jak żył i co zrobić by zostać „nowym Mikołajem Kopernikiem”.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Do udziału zapraszamy osoby w wieku od 18 do 35 lat z różnymi zainteresowaniami: naukowców, humanistów, liderów, społeczników, ludzi aktywnych.

Organizatorzy pokrywają koszty: noclegu w kilku osobowych pokojach, wyżywienie, transport na miejscu i korzystanie ze wszystkich atrakcji. Zakwaterowanie: Hotel Termy Warmińskie przy ul. Kąpielowej 1 w Lidzbarku Warmińskim

Organizatorzy nie pokrywają kosztów podróży uczestników.

PIERWSZY KROK

Wypełnij formularz rekrutacyjny na stronie http://wspolnotapolska.org.pl/kopernik/mlodziez.php i uzasadnij krótko dlaczego to właśnie TY powinieneś wziąć udział Zjeździe.

Na podstawie zgłoszeń wyślemy Ci informację o zakwalifikowaniu do udziału w Zjeździe na adres mailowy podany przy rejestracji.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy skontaktuj się z nami adres e-mail: kopernik@swp.org.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Z pozdrowieniami

Stowarzyszenie “Wspólnota Polska”

1. kopernik_camp_plakat do druku

Udostępnij ten wpis

Więcej Informacji

Aktualności

„Pchła Szachrajka” – dodatkowy spektakl

Szanowni Państwo, chcielibyśmy zaprosić Państwa na spektakl teatralny pt. „Pchła Szachrajka” Jana Brzechwy w wykonaniu aktorów teatru TEATR NASZ Spektakl odbędzie się: 28 września 2024 o godz. 11.00 w sali Trinity Christian College, The

Rejestracja

Uprzejmie informujemy, iż rejestracja na tegoroczną sesję egzaminu certykatowego rozpocznie się 25 kwietnia 2023 r. Zapraszmy ponownie do odwiedzenia tej strony po uruchomieniu procesu rejestracji.