Zaproszenie na Kopernik Camp 21-24 września 2023

Szanowni Państwo

zapraszamy wszystkich aktywnych młodych ludzi, którzy chcą się pochwalić swoimi osiągnięciami sportowymi, poszukać inspiracji do rozwoju lub nawiązać kontakty z rówieśnikami z całego świata do udziału w wydarzeniu „Jubileuszowy Zjazd Młodzieży Kopernik Camp”, które odbędzie się 21-24 września 2023 roku w malowniczo położonym Lidzbarku Warmińskim.

Podczas ZJAZDU odbędą się: 

·         Prezentacje ścieżek kariery młodych ludzi polskiego pochodzenia

·         Spotkania z ludźmi, którzy wiedzą wszystko o Koperniku i nie tylko

·         Debata młodzieży POLSKA – POLONIA: “Jest nas 60 milionów” – Polacy na świecie

·         Śladami Mikołaja Kopernika – wycieczki do miejsc związanych z naszym wielkim astronomem

·         Warsztaty, konkursy, filmy, spotkania i koncerty – m.in. warsztaty z komunikacji z Agnieszką Kaczmarczyk – Prezeską Zarządu  Stowarzyszenia KLANZA, Oddział Poznań

·         Dyskusje, wymiana doświadczeń i kontaktów

Wykład inauguracyjny poprowadzi Artur Chmielewski – polski naukowiec, pracownik Jet Propulsion Laboratory, jeden z menedżerów projektów NASA.

Zaplanowano również wiele aktywnych form integrujących młodzież: ognisko/grill, zabawy integracyjne, sportowe, muzyczne.  W Lidzbarku Warmińskim pojawią się ambasadorzy młodzieży polonijnej z całego świata oraz Polski, gdzie wspólnie z zaproszonymi gośćmi, uczestnicy będą mogli dowiedzieć się kim był Kopernik oraz jak żył i co zrobić by zostać „nowym Mikołajem Kopernikiem”.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Do udziału zapraszamy osoby w wieku od 18 do 35 lat z różnymi zainteresowaniami: naukowców, humanistów, liderów, społeczników, ludzi aktywnych.

Organizatorzy pokrywają koszty: noclegu w kilku osobowych pokojach, wyżywienie, transport na miejscu i korzystanie ze wszystkich atrakcji. Zakwaterowanie: Hotel Termy Warmińskie przy ul. Kąpielowej 1 w Lidzbarku Warmińskim

Organizatorzy nie pokrywają kosztów podróży uczestników.

PIERWSZY KROK

Wypełnij formularz rekrutacyjny na stronie http://wspolnotapolska.org.pl/kopernik/mlodziez.php i uzasadnij krótko dlaczego to właśnie TY powinieneś wziąć udział Zjeździe.

Na podstawie zgłoszeń wyślemy Ci informację o zakwalifikowaniu do udziału w Zjeździe na adres mailowy podany przy rejestracji.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy skontaktuj się z nami adres e-mail: kopernik@swp.org.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Z pozdrowieniami

Stowarzyszenie “Wspólnota Polska”

1. kopernik_camp_plakat do druku

Udostępnij ten wpis

Więcej Informacji

Aktualności

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli SWP – wydarzenia

Szanowni Państwo, na wstępie dziękuję wszystkim tym, którzy uczestniczą w naszych szkoleniach.  Na wstępie chcę Państwa zaprosić na kongres Rzeczpospolita Kresowa, który odbędzie się w dniach

Aktualności

Pielgrzymka do Włoch

Drodzy Nauczyciele, Zrzeszenie Nauczycieli Polskich w Ameryce zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w organizowanej przez nas PIELGRZYMCE do WŁOCH, którą organizujemy wspólnie z biurem

Rejestracja

Uprzejmie informujemy, iż rejestracja na tegoroczną sesję egzaminu certykatowego rozpocznie się 25 kwietnia 2023 r. Zapraszmy ponownie do odwiedzenia tej strony po uruchomieniu procesu rejestracji.