Zaproszenie na Msze Święte przy Ołtarzu Papieskim

W imieniu wspolnoty kosciola Pieciu Braci Meczennikow serdecznie zapraszam na Msze Sw. przy Oltarzu Papieskim w 44 rocznice  wizyty Ojca Swietego Jana Pawla II i odprawienie Mszy Sw. w intencji Polonii w dniu 5 pazdziernika 1979 roku. Rocznicowa uroczysta Msza Sw. bedzie w niedziele 1 pazdziernika br. o godzinie 10:30 przed poludniem. Po Mszy Sw. zapraszamy wszystkich do Sali Biskupa Abramowicza.

Wasza obecnosc bedzie bardzo mile widziana i doda moralnego wsparcia zmniejszajacej sie liczbie parafian, tym bardziej, ze w obecnej chwili nie mamy polskiego ksiedza i przyszlosc naszego historycznego kosciola jest zagrozona. 

Z wyrazami szacunku, 

Aniela Bartoszek,    tel.708 473-2812 lub  708 598-7466,  abartoszek@yahoo.com

Udostępnij ten wpis

Więcej Informacji

Aktualności

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli SWP – wydarzenia

Szanowni Państwo, na wstępie dziękuję wszystkim tym, którzy uczestniczą w naszych szkoleniach.  Na wstępie chcę Państwa zaprosić na kongres Rzeczpospolita Kresowa, który odbędzie się w dniach

Aktualności

Pielgrzymka do Włoch

Drodzy Nauczyciele, Zrzeszenie Nauczycieli Polskich w Ameryce zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w organizowanej przez nas PIELGRZYMCE do WŁOCH, którą organizujemy wspólnie z biurem

Rejestracja

Uprzejmie informujemy, iż rejestracja na tegoroczną sesję egzaminu certykatowego rozpocznie się 25 kwietnia 2023 r. Zapraszmy ponownie do odwiedzenia tej strony po uruchomieniu procesu rejestracji.