Zproszenie dla maturzystów na egzamin Stympendium Plocieniak


Zrzeszenie Nauczycieli Polskich w Ameryce
6544 W. Higgins Avenue
Chicago, IL 60656


Szanowna Pani Prezes,
uprzejmie informuję zarząd i członków Zrzeszenia Nauczycieli Polskich w Ameryce o dorocznym Stypendium Rodziny Plocieniak, które uczniom władającym biegłą polszczyzną w mowie i piśmie zapewnia wsparcie finansowe w czasie czterech lat studiów na Uniwersytecie Loyoli.
Zapraszamy na egzamin wszystkich uczniów, którzy w tym roku szkolnym ukończą amerykańskie liceum i chcieliby studiować na naszej uczelni. Loyola oferuje bogaty zestaw kursów włączając polski język, literaturę i film, oraz historię Polski i nauki polityczne. Często też gościmy naukowców z różnych dziedzin nauki o Polsce oraz organizujemy konferencje, sympozja i wykłady dla naszych studentów.
Egzamin konkursowy z języka polskiego na Stypendium Rodziny Plocieniak odbędzie się w sobotę 6 kwietnia o godzinie 10:00 rano na kampusie Uniwersytetu Loyoli w Rogers Park, 1032 W. Sheridan Road, Chicago.

Dziękuję za przekazanie tej wiadomości wszystkim nauczycielom i zaproszenie uczniów klas maturalnych polskich szkół w Chicago i okolicy.


Z wyrazami szacunku,


Bożena Nowicka McLees
Dyrektor Programu Studiów Polskich
Uniwersytetu Loyoli Chicago
www.luc.edu/polishstudies

ZNPA Plocieniak 2024

Udostępnij ten wpis

Więcej Informacji

Aktualności

PAA Summer School Classes

PAA SUMMER SCHOOL CLASSES English Language Acquisition (ELA) Classes: Advanced: 7/15/24–9/11/24, Mondays & Wednesdays, 6-9 pm, Online (Zoom), Instructor: A. Kovbel Computing Classes: ALL classes

Rejestracja

Uprzejmie informujemy, iż rejestracja na tegoroczną sesję egzaminu certykatowego rozpocznie się 25 kwietnia 2023 r. Zapraszmy ponownie do odwiedzenia tej strony po uruchomieniu procesu rejestracji.