Życzenia na nowy rok szkolny

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice, Nauczyciele 

oraz Członkowie Kongresu Oświaty Polonijnej!

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2023/2024 życzymy, żeby był on udany i pełen sukcesów. Niech czas spędzony w szkole zaowocuje zdobywaniem wiedzy, dobrymi ocenami, ciekawymi zajęciami w przyjaznej, pełnej życzliwości atmosferze.

Życzymy Wam, aby nauka była udaną przygodą edukacyjną. Szczególnie ciepłe życzenia kierujemy do dzieci, które po raz pierwszy przekraczają progi szkoły lub przedszkola. Niech radość i entuzjazm towarzyszą podczas całej Waszej drogi edukacyjnej, na którą dzisiaj wkraczacie.

Życzenia spokojnego roku szkolnego przekazujemy również wszystkim rodzicom. Niech nowy rok szkolny przyniesie wiele okazji do dumy i radości z osiągnięć Waszych dzieci. Życzymy dobrej współpracy z nauczycielami, wychowawcami i opiekunami.

Drodzy nauczyciele! Przekazujemy serdeczne pozdrowienia wyrażając nadzieję, że wytrwałość, cierpliwość i satysfakcja zawodowa będą z Państwem na co dzień. Życzymy, aby w nowym roku szkolnym Waszą drogę rozświetliło słońce, niebo było spokojne, czyste i błękitne, Wasze zdrowie było mocne, a energii nigdy nie zabrakło.

Bezpiecznego Nowego Roku Szkolnego!

W imieniu Zarządu

Prezes Kongresu Oświaty Polonijnej

Wiktoria Laskowska

https://www.kop-pl.com/

ul. Teatralna 17/20 p. 109-111
10014 Żytomierz 
tel. +38 097 199 83 08 (viber), WhatsApp

+48 575 257 866

www.zozpu.org 

Udostępnij ten wpis

Więcej Informacji

Aktualności

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli SWP – wydarzenia

Szanowni Państwo, na wstępie dziękuję wszystkim tym, którzy uczestniczą w naszych szkoleniach.  Na wstępie chcę Państwa zaprosić na kongres Rzeczpospolita Kresowa, który odbędzie się w dniach

Aktualności

Pielgrzymka do Włoch

Drodzy Nauczyciele, Zrzeszenie Nauczycieli Polskich w Ameryce zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w organizowanej przez nas PIELGRZYMCE do WŁOCH, którą organizujemy wspólnie z biurem

Rejestracja

Uprzejmie informujemy, iż rejestracja na tegoroczną sesję egzaminu certykatowego rozpocznie się 25 kwietnia 2023 r. Zapraszmy ponownie do odwiedzenia tej strony po uruchomieniu procesu rejestracji.