Życzenia na nowy rok szkolny

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice, Nauczyciele 

oraz Członkowie Kongresu Oświaty Polonijnej!

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2023/2024 życzymy, żeby był on udany i pełen sukcesów. Niech czas spędzony w szkole zaowocuje zdobywaniem wiedzy, dobrymi ocenami, ciekawymi zajęciami w przyjaznej, pełnej życzliwości atmosferze.

Życzymy Wam, aby nauka była udaną przygodą edukacyjną. Szczególnie ciepłe życzenia kierujemy do dzieci, które po raz pierwszy przekraczają progi szkoły lub przedszkola. Niech radość i entuzjazm towarzyszą podczas całej Waszej drogi edukacyjnej, na którą dzisiaj wkraczacie.

Życzenia spokojnego roku szkolnego przekazujemy również wszystkim rodzicom. Niech nowy rok szkolny przyniesie wiele okazji do dumy i radości z osiągnięć Waszych dzieci. Życzymy dobrej współpracy z nauczycielami, wychowawcami i opiekunami.

Drodzy nauczyciele! Przekazujemy serdeczne pozdrowienia wyrażając nadzieję, że wytrwałość, cierpliwość i satysfakcja zawodowa będą z Państwem na co dzień. Życzymy, aby w nowym roku szkolnym Waszą drogę rozświetliło słońce, niebo było spokojne, czyste i błękitne, Wasze zdrowie było mocne, a energii nigdy nie zabrakło.

Bezpiecznego Nowego Roku Szkolnego!

W imieniu Zarządu

Prezes Kongresu Oświaty Polonijnej

Wiktoria Laskowska

https://www.kop-pl.com/

ul. Teatralna 17/20 p. 109-111
10014 Żytomierz 
tel. +38 097 199 83 08 (viber), WhatsApp

+48 575 257 866

www.zozpu.org 

Udostępnij ten wpis

Więcej Informacji

Rejestracja

Uprzejmie informujemy, iż rejestracja na tegoroczną sesję egzaminu certykatowego rozpocznie się 25 kwietnia 2023 r. Zapraszmy ponownie do odwiedzenia tej strony po uruchomieniu procesu rejestracji.